Харьковский областной совет

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адрес: ул. Сумская, 64, г. Харьков, Украина, 61200
29 Ноября 2021

 

Керівництво обласної ради

Прізвище, ім`я,

по батькові

Посада

№ кімн.

 

Телефони міські

ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

Тетяна Петрівна

голова обласної ради

102

 

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

 

перший заступник

 голови обласної ради

99

 

 

МУРАЄВА

Валерія Олегівна

заступник голови

обласної ради

100

 

700-53-13

700-53-35 ф.

БІЛОВОЛ

Тетяна Володимирівна

заступник голови

обласної ради

95

 

700-53-11

МАЛЬОВАНИЙ

Богдан Юрійович

заступник голови

обласної ради

97

 

 

НЕМИКІНА

Людмила Петрівна

голова постійної комісії з питань бюджету

119

 

700-05-54

 

МАЛИШЕВА

Оксана Василівна

керуючий справами виконавчого апарату

113

 

700-22-99

715-73-49

 

КІСЕЛЬОВ

Юрій Леонідович

заступник керуючого справами

109

 

700-53-20

 

Управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом

ШМАЙЛОВА

Лілія Віталіївна

начальник управління

97

 

700-34-18

 

Відділ патронатної служби

АНІКЕЄВА

Ольга Олександрівна

помічник голови

 обласної ради

101

 

700-40-57;   700-07-10

700-53-35 ф.

 

ЛЕБЕЖЕНКО

Максим Олександрович

помічник заступника голови обласної ради

96

 

335-06-77;   700-53-11

 

СОЛОДЧИК

Даніель Леонідович

помічник заступника голови обласної ради

97

 

700-34-18

 

МАРФИЧ

Ольга Олександрівна

помічник першого заступника голови

 обласної ради

109

 

 

ФАРЗАЛІЄВА Ізабелла Юріївна

 

помічник заступника голови обласної ради

155

 

700-53-34

 

ЖОРОВА

Наталія Василівна

головний спеціаліст

98

 

700-53-31

 

Відділ кадрової роботи та нагород

СИДОРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник відділу

117

 

700-47-70

 

ЖЕЛЄЗНЯК

Ірина Миколаївна

заступник начальника відділу

111

 

700-09-19,  700-26-59

 

ШЕВЕЛЄВА

Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст

111

 

715-72-51

 

Відділ по роботі з громадськістю та ЗМІ

 

ПЄШКОВ

Павло Сергійович

заступник начальника управління, начальник відділу

107

 

700-53-05

 

ПРИХОДЬКО

Вікторія Анатоліївна

заступник начальника відділу

107

 

715-73-63

 

СТОРОЖЕВА                       Олена Петрівна

головний спеціаліст

107

 

715-73-63

 

ГРИЩЕНКО

Олексій Вікторович

головний спеціаліст

106

 

 

БЕЛЕВСЬКА

Аліса Вадимівна

головний спеціаліст

40

 

715-72-61

 

Відділ по роботі із зверненнями громадян

КУДІНА

Дар’я В’ячеславівна

начальник відділу

32

 

715-73-46; 700-14-50

 

БЄЛКО

Оксана Олексіївна

головний спеціаліст

33

 

 

715-73-48

 

ВЕГЕРА

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

94

 

 

715-72-28

 

 

Управління з організаційних питань діяльності ради

БОНДАРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління

114

 

    700-53-10; 715-73-00 ф.

 

Відділ з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій

САЛЮКОВА

Світлана Іванівна

заступник начальника управління, начальник відділу

24

 

700-53-02

 

ВІНІЧЕНКО

Юліана Олександрівна

заступник начальника відділу

25

 

700-53-07; 715-72-20

 

БОРОВИК

Ірина Іванівна

головний спеціаліст

20

 

700-53-09

715-72-32

 

БОНДАРЧИК

Лариса Сергіївна

головний спеціаліст

25

 

700-53-29; 715-72-20   

 

ШЕРЕМЕТ

Алла Федорівна

головний спеціаліст

26

 

700-53-32

 

КАНІЩЕВА

Світлана Федорівна

головний спеціаліст

26

 

700-53-28

 

СТОРОЖЕНКО

Марина Володимирівна

головний спеціаліст

19

 

715-72-62

 

ЯКОВЕНКО

Олена Валеріївна

головний спеціаліст

19

 

700-53-16

 

Відділ документообігу та контролю

            ФЕДОТОВА

Марина Миколаївна

заступник начальника управління, начальник відділу

94

 

700-53-23 ф.

715-72-28; 700-53-33

 

РИКОВА

Світлана Володимирівна

заступник начальника відділу

94

 

715-72-28

 

ЗАЛЕВСЬКА

Ірина Анатоліївна

заступник начальника      відділу

 125-а

 

700-53-04

 

БУДКО

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

125-а

 

715-72-41

 

ТАРАСОВА

Анастасія Євгеніївна

головний спеціаліст

94

 

                   715-72-28

 

КОЛОДЯЖНА

Анна Віталіївна

головний спеціаліст

165

 

715-72-13

 

АМЬОХІНА

Ганна Валентинівна

головний спеціаліст

33

 

 

715-73-46

 

Організаційний відділ

ГУНБІНА                          Олена Володимирівна

начальник відділу

108

 

715-72-87

 

АНДРІЄВСЬКА

Ірина Геннадіївна

головний спеціаліст

108

 

700-24-13   

 

           КОЛОДКІНА

Вікторія Миколаївна

головний спеціаліст

108

 

700-53-14

 

Відділ аналітичної роботи та моніторингу виконання регіональних програм

ПЕРЕСАДА

Наталія Миколаївна

начальник відділу

39

 

 

АРТЮХ

Анастасія Леонідівна

головний спеціаліст

Держ

пром 6 підїзд                8 пов

.к. 53

 

 

Управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків 

 

ПУГАЧ

Наталія Вікторівна

начальник управління

Держ

пром 6 підїзд                8 пов.

 

700-53-21

 

Відділ з моніторингу реформ та впровадження міжнародної технічної допомоги

АКУЛОВА

Вікторія Олександрівна

начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

 

 

ШАХОВА

Юлія Віталіївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

 

Відділ взаємодії з органами місцевого самоврядування та розвитку територій

КОВАЛЬОВА

Ірина Олексіївна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

705-19-88

 

ФУНТОВА

Віта Петрівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

700-31-80

 

Відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту

МОРОЗ

Олена Василівна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

715-72-64

 

ПАРХОМЕНКО                        Діана Юріївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов 

 

700-53-08

 

САЛЮКОВ

Олександр Шамілович

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

700-53-08

 

Відділ міжнародних зв’язків та презентаційної роботи

ВЯЗОВСЬКА

Ірина Олегівна

начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

700-31-28

 

ПОТЄХІНА

Марта Володимирівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

 

Управління бухгалтерського обліку, фінансів та господарської діяльності

СТОРОЖЕНКО

Ніна Митрофанівна

начальник управління

110

 

700-53-17, 715-72-91

 

Відділ програмно-комп’ютерного забезпечення

МІТІЧКІН

Костянтин Анатолійович

начальник відділу

 

 

700-53-22

 

ШИШКО                                 Ігор Валерійович

головний спеціаліст                  

 

 

700-53-22

 

Відділ матеріально-технічного забезпечення

СВІШЕВСЬКА

Лідія Анатоліївна

начальник відділу

151

 

700-53-26

 

ФІЛЬОВА

Олена Олександрівна

головний спеціаліст

151

 

715-73-77

 

Відділ бухгалтерського обліку та фінансів

КОВАЛЬОВА

Олена Михайлівна

заступник начальника управління,

начальник відділу

122

 

700-53-19

 

НІКІТІНА

Людмила Леонідівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

 

700-53-12

 

КРАСНА

Ольга Павлівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

 

700-53-12

 

 

Відділ державних закупівель

ЖУПІЙ

Олена Олександрівна

начальник відділу

112

 

700-20-08

 

ШПАРАГА

Сергій Юрійович

головний спеціаліст

112

 

715-73-32

 

Управління з питань комунальної власності

ГНАТУШОК

Андрій Миколайович

начальник управління

97

 

700-34-18

 

Відділ управління об’єктами спільної власності

ГЕРШАННІК

Наталя Володимирівна

начальник відділу

175

 

705-32-50

 

НОВИЦЬКА                       Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст

175

 

700-07-44       

 

РАТАНОВА

Ірина Олександрівна

головний спеціаліст

175

 

705-32-65

 

Відділ по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин

ПОТОПАЛЬСЬКА

Ірина Євгеніївна

заступник начальника управління, начальник відділу

105

 

705-32-88

 

РИЖКОВА

Вікторія Валеріївна

головний спеціаліст

40

 

715-72-61

 

АННАГУРБАНОВА

Дарина Сергіївна

головний спеціаліст

40

 

705-19-83

 

Відділ аналізу роботи суб’єктів спільної власності

БУР’ЯНОВА

Марина Петрівна

заступник начальника управління, начальник відділу

105

 

700-53-30

 

КИРИЧЕНКО

Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст

39

 

700-03-45

 

Управління правового забезпечення діяльності ради

КОВАЛЕНКО

Юлія Юріївна

начальник управління

145

 

700-53-06

 

Відділ правового представництва

БАРАНОВСЬКА

Тетяна Миколаївна

заступник начальника управління,

начальник відділу

145

 

715-72-89

 

ПІКАЛОВ

Олексій Олексійович

головний спеціаліст

90

 

 

Відділ правових експертиз

ОСЬМУХА

Наталія Григорівна

начальник відділу

 

90

 

705-32-91

 

ПОГУЛЯЄВА

Томіла Володимирівна

головний спеціаліст

90

 

705-32-91

 

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

 

начальник відділу

 

 

 

ФОМІНА

Вілена Іванівна

головний спеціаліст

33

 

 

Відділ з питань природокористування та земельних відносин

КРЮЧКОВ

Ілля Миколайович

начальник відділу

90

 

700-53-27

 

ЗУЄВА

Ольга Борисівна

головний спеціаліст

90