УКРАЇНА

 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ спільної власності

територіальних громад області

 

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-32,  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

__________________№____________

На № ___________________________

Протокол № 14

засідання постійної комісії

 

від 17 вересня 2021 року

Всього депутатів: 7

Присутні: 6

Всього членів комісії – 7

 

Присутні: Ганна КУЗНЕЦОВА – голова постійної комісії, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА – заступник голови постійної комісії, Людмила ГАСАН (в режимі відеоконференції), Ростислав ЛІТВІНОВ, Максим ПРЯДКО Неллі ЦИБУЛЬНИК.

Відсутні: Сергій ФЕДЧЕНКО.

 

Запрошені:

КОНОНЕНКО

Альберт Васильович

МУРАЄВА Валерія Олегівна

Перший заступник голови обласної ради

 

заступник голови обласної ради

 

МАЛИШЕВА Оксана Василівна

керуючий справами виконавчого апарату обласної ради виконавчого апарату обласної ради

БОНДАРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління з організаційних питань діяльності ради

КОВАЛЕНКО Юлія Юріївна

начальник управління правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради

СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна

начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Присутні: Валентин Чернявский - журналіст

 

 

СЛУХАЛИ: Про порядок денний засідання постійної комісії.

 

Ганна КУЗНЕЦОВА –голова постійної комісії – ознайомила присутніх з проєктом порядку денного і запропонувала депутатам визначитися стосовно питань, винесених на розгляд даного засідання постійної комісії:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»”.

(https://ts.lica.com.ua/b_text.php?type=3&id=28837&base=77 )

 1. Про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження в новій редакції  Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ».

(https://ts.lica.com.ua/b_text.php?type=3&id=28797&base=77 ).

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання дозволу комунальним закладам та комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом».

(https://ts.lica.com.ua/b_text.php?type=3&id=28923&base=77)

 1. Про трудові відносини з Назаренком Михайлом Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”»ˮ на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021.
 2. Про трудові відносини з Гринішиною Оленою Олексіївною,  директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021.
 3. Про трудові відносини з Ковалевською Оленою Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»ˮ на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021.
 4. Про покладання обов’язків  директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ БЕЗМЯТЕЖЕНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ” на БУЦЕНКО Олену Олександрівну.

Доповідає (п. 1- 7): СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Заперечень не надійшло, члени постійної комісії підтримали запропонований порядок денний засідання постійної комісії.

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЄСТЕРОВСЬКА,

Людмила ГАСАН,

 Ростислав ЛІТВІНОВ,

Максим ПРЯДКО,

Неллі ЦИБУЛЬНИК)

                                                                                      «проти» - 0,  «утрим.» - 0.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»».

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Доповідачка прокоментувала зміни, що пропонуються внести до Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» з урахуванням висловлених заступником голови обласної ради Валерії МУРАЄВОЇ пропозицій на попередньому засіданні. Також поінформувала, що Департаментом науки і освіти обласної державної адміністрації погоджені внесені до статуту зміни та відповіла на запитання членів комісії.

 

Члени постійної комісії обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію взяти до відома.

 1. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»» та рекомендувати винести його для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

 

Голосували: «за» - 7 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Сергій ФЕДЧЕНКО, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження в новій редакції  Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»».

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Доповідачка прокоментувала зміни, що пропонуються внести до Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ», з урахуванням висловлених заступником голови обласної ради Валерії МУРАЄВОЇ пропозицій на попередньому засіданні.  Також поінформувала, що Департаментом науки і освіти обласної державної адміністрації погоджені внесені до статуту зміни та відповіла на запитання членів комісії.

Члени постійної комісії обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію взяти до відома.

 1. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»» та рекомендувати винести його для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення обласної ради «Про надання дозволу комунальним закладам та комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом».

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Доповідачка поінформувала про прийняте постійною комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021 рішення, ознайомила з матеріалами, що стали підставою для внесення проєкту рішення, та відповіла на запитання членів комісії.

 

Члени постійної комісії обговорили питання.

 

ВИСТУПИЛИ: Ганна КУЗНЕЦОВА, Ростислав ЛІТВІНОВ

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію взяти до відома.

 1. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про надання дозволу комунальним закладам та комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом» та рекомендувати винести його для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО, Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про трудові відносини з Назаренком Михайлом Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”»ˮ на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021.

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

                        

Голова постійної комісії поінформувала про прийняте постійною комісією з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021 рішення щодо звернення до комісії про перегляд висновків з зазначеного питання, наданих 15.07.2021.

Доповідачка, на підставі пропозицій постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021, ознайомила депутатів з матеріалами проєкту рішення «Про подовження трудових відносин з Назаренком Михайлом Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”», надала характеристику діяльності керівника підприємства.

 

        Депутати обговорили питання.

 

ВИСТУПИЛИ: Ганна КУЗНЕЦОВА, Людмила ГАСАН, Ростислав ЛІТВІНОВ, який запропонував повторно визначитись щодо звільнення  Назаренка Михайла Михайловича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”»ˮ.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення “Про звільнення Назаренка Михайла Михайловича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”».

Голосували: «за» - о, «проти» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО, Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), утрим.» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 1. Підтримати рішення профільної постійної комісії обласної ради та погодити подовження трудових відносин з Назаренком Михайлом Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”» строком на 3 роки.
 2. Відповідний проєкт рішення винести для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. Рішення постійної комісії з питань спільної власності від 15.07.2021 про проєкт рішення “Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”»» визнати таким, що втратили чинність.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про трудові відносини з Гринішиною Оленою Олексіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021.

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

                        

Голова постійної комісії поінформувала про прийняте постійною комісією з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021 рішення щодо звернення до комісії про перегляд висновків з зазначеного питання, наданих 15.07.2021.

Доповідачка, на підставі пропозицій постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021, ознайомила депутатів з матеріалами проєкту рішення «Про подовження трудових відносин з Гринішиною Оленою Олексіївною,  директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ, та надала характеристику діяльності керівника підприємства.

 

        Депутати обговорили питання.

 

ВИСТУПИЛИ: Ганна КУЗНЕЦОВА, Людмила ГАСАН, Ростислав ЛІТВІНОВ, який запропонував повторно визначитись щодо звільнення   Гринішиної Олени Олексіївни з посади  директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення “Про звільнення Гринішиної Олени Олексіївни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ

Голосували: «за» - 0, «проти» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), утрим.» - 0.

 

 1. Підтримати рішення профільної постійної комісії обласної ради та погодити подовження трудових відносин із Гринішиною Оленою Олексіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ строком на 3 роки.
 2. Відповідний проєкт рішення винести для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. Рішення постійної комісії з питань спільної власності від 15.07.2021 про проєкт рішення “Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»ˮ визнати таким, що втратили чинність.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про трудові відносини з Ковалевською Оленою Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»ˮ на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021.

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

                        

Голова постійної комісії поінформувала про прийняте постійною комісією з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021 рішення щодо звернення до комісії про перегляд висновків з зазначеного питання, наданих 15.07.2021.

Доповідачка, на підставі пропозицій постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства від 20.09.2021, ознайомила депутатів з матеріалами проєкту рішення «Про подовження трудових відносин з   Ковалевською Оленою Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»ˮ, та надала характеристику діяльності керівника підприємства.

 

        Депутати обговорили питання.

 

ВИСТУПИЛИ: Ганна КУЗНЕЦОВА, Людмила ГАСАН, Ростислав ЛІТВІНОВ, який запропонував повторно визначитись щодо звільнення   Ковалевської Олени Олександрівни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ».

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення “Про звільнення Ковалевської Олени Олександрівни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»ˮ.

Голосували: «за» - 0, «проти» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), утрим.» - 0.

 

 1. Підтримати рішення профільної постійної комісії обласної ради та погодити подовження трудових відносин з Ковалевською Оленою Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»ˮ строком на
  3 роки.
 2. Відповідний проєкт рішення винести для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО , Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. 5. Рішення постійної комісії з питань спільної власності від 15.07.2021 про проєкт рішення “Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»ˮ визнати таким, що втратило чинність.

 

Голосували: «за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА, Максим ПРЯДКО, Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

 1. 7. СЛУХАЛИ: Про покладання обовязків директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ БЕЗМЯТЕЖЕНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ” на БУЦЕНКО Олену Олександрівну.

Доповідає: СИДОРЕНКО Ольга Миколаївна - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Доповідачка ознайомила присутніх з підставою для розгляду питання про покладання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ БЕЗМЯТЕЖЕНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ” та надала характеристику претенденту на посаду БУЦЕНКО Олені Олександрівні.

        

ВИСТУПИЛИ: Ганна КУЗНЕЦОВА, Ростислав ЛІТВІНОВ

 

Депутати поставили низку запитань доповідачу, на які отримали відповідь та  обговорили питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Погодити покладання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ БЕЗМЯТЕЖЕНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ” на БУЦЕНКО Олену Олександрівну.

Голосували:«за» - 6 (Ганна КУЗНЕЦОВА, Світлана ЕСТЕРОВСЬКА,  Ростислав ЛІТВІНОВ, Людмила ГАСАН, Максим  ПРЯДКО, Неллі ЦИБУЛЬНИК), «проти» - 0, утрим.» - 0.

 

Голова постійної комісії                                     Ганна КУЗНЕЦОВА

 

         Секретар постійної комісії                                   Ростислав ЛІТВІНОВ

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП