Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
25 жовтня 2021

Тетяна Єгорова-Луценко обрана президентом обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

Загальні збори Асоціації  органів місцевого самоврядування Харківської області проходять  сьогодні, 7 вересня, у Харкові. На зборах  голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко обрана президентом Асоціації.

Депутат Харківської обласної ради Артур Товмасян, який до цього займав посаду президента Асоціації, обраний віце-президентом Асоціації.

Після обрання президентом Асоціації Тетяна Єгорова-Луценко подякувала членам Асоціації за довіру.

«Впевнена, що в нас попереду дуже плідна та ефективна співпраця. Моя принципова позиція – я готова працювати з кожним головою громади, незалежно від політичних прапорів. Буду прикладати багато зусиль для розвитку громад. Разом ми зможемо досягти прекрасних результатів. Хочу також подякувати за роботу попереднього президента асоціації Артура Товмасяна і побажати йому наснаги та  терпіння на новій посаді. Він може розраховувати на моє плече, як і кожний в цій залі.

Наша Асоціація - найпотужніша в Україні. Тому що плідно працювали й президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, і віце-президент обласної Асоціації Людмила Немикіна і перший віце-президент Асоціації Микола Тітов. Така робота буде продовжуватися не лише на користь нашого регіону та наших громад, а й всієї України.

Мені також приємно бачити, що сьогодні на зборах присутній перший заступник голови Харківської міської ради Олександр Новак. Харківська міська рада ще не є членом нашої асоціації, але я дуже розраховую, що вона все ж таки станете. Як найбільша спроможна громада вона просто має бути з нами», - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.  

 
Тетяна Єгорова-Луценко обрана президентом обласної Асоціації органів місцевого самоврядування