Новини конкурсу

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва під час сьогоднішньої робочої поїздки до Слобожанської громади взяла участь у презентації проєкту, який став переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час візиту до Красноградського району ознайомилася з роботою медичних закладів. Зокрема поспілкувалася з колективом і керівництвом Красноградської центральної лікарні, яка є опорним закладом для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
Святковий захід з реалізації проєкту «Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації» відбувся на Харківщині у КНП «Первомайська Центральна районна лікарня». Проєкт переміг на початку 2021 року в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у презентації спеціального автомобіля для перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями, яка відбулася у Дергачівський громаді.
Проєкт «Обласний фестиваль мистецтв «Симфонія фарб Слобожанщини» став переможцем обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку « Разом в майбутне» у 2021 році
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко відвідала фестиваль «Олексіївська фортеця». Масштабне дійство, присвячене відзначенню 290-ї річниці зведення Української оборонної лінії, триватиме упродовж двох днів, 18-19 вересня, на Первомайщині. Захід відбувається за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє»
Концерт «Харитонівська ремінісценція» відбувся 4 вересня на території пам'ятки архітектури «Співочі тераси» у с. Городнє Краснокутської громади. Захід відвідала заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», де були оголошені найкращі ініціативи громад.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я