29 та 30 червня 2006 року у Харкові проходила Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Теоретичні та практичні проблеми реалізації Конституції України». Організаторами конференції виступили Академія правових наук України, Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, Харківська обласна рада, облдержадміністрація та міськрада.

В роботі конференції взяв участь заступник голови обласної ради, кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України Микола Тітов.

У ході пленарних засідань прозвучали наукові доповіді щодо аспектів формування правової, демократичної держави; факторів реалізації Конституції в Україні; питання поділу влади в чинній редакції Конституції; функцій Конституції та їх реалізації; основних засад реформування екологічного законодавства тощо.

Підсумком обговорення наукових робіт стало прийняття учасниками конференції ряду рекомендацій у різних сферах. А саме: у сфері загальнотеоретичних та історичних проблем становлення й розвитку конституціоналізму в Україні; розвитку конституційного процесу в Україні на сучасному етапі державотворення; конституційно-правових проблем становлення і розвитку судової влади України; конституційних засад становлення й розвитку цивільно-правових відносин; кримінальної політики української держави в аспекті реалізації конституційних принципів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я