Сьогодні в урочистому заході, під час якого була відкрита нова скульптурна композиція, взяла участь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

Також на відкритті були присутні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, народні депутати та депутати обласної ради, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, Надзвичайний і Повноважний Посол В'єтнаму в Україні Нгуєн Хоан Тхань, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калетаєв, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова.

Центральна частина «Скверу мислителів» - скульптурна композиція, присвячена видатним особам трьох держав, - українському поету Григорію Сковороді, казахському поету Абаю Кунанбаєву та азербайджанському письменнику Мірзи Фаталі Ахундову.

«Цей пам’ятник є символом дружніх відносин між нашими народами. Впевнена, що подія є дуже важливою з точки зору розвитку культурних зв’язків між Україною, Республікою Казахстан та Азербайджанською Республікою. Для Харківської обласної ради зміцнення відносин з іноземними партнерами – одне з пріоритетних питань. ми відкриті для співробітництва на благо регіону та держави», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Відкриття «Скверу мислителів» відбулося за ініціативи Почесного Консульства Республіки Казахстан у місті Харків. Автор пам’ятника – скульптор, почесний громадянин Харківської області  Сейфаддин Гурбанов.

«Ця подія є символічною, бо співпадає з ювілейним роком видатного філософа та просвітителя України Григорія Сковороди, минулого року весь казахський народ святкував 175-річчя з дня народження Абая Кунанбаєва, а наступного року азербайджанський народ святкуватиме 210-річчя з дня народження Мірзи Фаталі Ахундова», - сказав Почесний консул Республіки Казахстан у місті Харків Емін Наджафлі.

Також для гостей свята організатори підготували Фестиваль вуличної їжі, концертні виступи відомих українських музичних груп та багато цікавих атракцій та івентів.

IMG_0139
IMG_0158
IMG_0013
IMG_0037
IMG_0064
IMG_0071
IMG_0081
IMG_0129
IMG_0168
IMG_0171
IMG_0219
IMG_0223
IMG_0224
IMG_0229
IMG_9858
IMG_9859
IMG_9887
IMG_9895
IMG_9900
IMG_9918
IMG_9944
IMG_20211023_145810

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я