Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва провела зустріч з Міжнародною делегацією молодіжних лідерів країн Республіки Азербайджан та України.

Також у зустрічі взяв участь радник голови Харківської обласної ради Євген Грицьков. 

Сторони обговорили питання обміну досвідом у сфері розвитку молодіжної політики. Зокрема, Валерія Мураєва зазначила, що і обласна державна адміністрація, і обласна рада активно співпрацюють з молодіжними організаціями, підтримують їх ініціативи та проєкти. 

«Ми не тільки чуємо нашу молодь, але і активно взаємодіємо з  представниками молодіжного руху у вирішенні важливих питань. Як приклад, у розробці Стратегії розвитку Харківської області, ми активно залучали ідеї харківської молоді. Окрім того, в наших громадах створюється велика кількість молодіжних хабів. Ми активно підтримуємо розвиток саме тих напрямків, які турбують нашу молодь. Маємо також підтримку з боку керівництва країни, тому частину рішень та ініціатив імплементуємо не тільки на регіональному рівні, але й на державному», - сказала Валерія Мураєва. 

Вона також запропонувала підтримку обласної ради у налагодженні діалогу між харківськими молодіжними організаціями та азербайджанськими. 

«Впевнена це сприятиме не лише тому, щоб наша молодь розвивалася та мала змогу реалізувати себе. Така спільна співпраця має вплинути і на розвиток відносин між державами, покращенню діалогу на дипломатичному рівні. Адже на зміну політикам старої формації приходять нові, креативні, молоді, яскраві та талановиті. То ж ми зробимо все, щоб наша з вами робота була максимально плідною», - сказала Валерія Мураєва. 

Євген Грицьков у свою чергу відзначив, що Харківщина має давні та дружні відносини з Азербайджанською республікою у багатьох сферах, зокрема освітній та культурній. 

«Харківщина не лише молодіжний центр,  наш регіон є лідером у підготовці молодих фахівців з  різних країн світу. Азербайджан займає третє місце по кількості студентів, які навчаються у харківських вишах», - сказав Євген Грицьков.

Голова Молодіжного союзу партії «Новий Азербайджан» Бахтияр Ісламов висловив зацікавленість у розробці та реалізації спільних проєктів, які були б корисні обом державам.

«Представники нашої організації вперше в Україні. Ми дуже раді, що приїхали саме до Харкова. Адже ваш регіон вважається провідним у розвитку молодіжної політики. Ми зацікавлені у спільній співпраці, щоб наші спільні ідеї носили не декларативний характер, а мали реалізацію на практиці», - сказава Бахтияр Ісламов.

Під час зустрічі сторони також обговорили роль керівництва Харківської області у молодіжній політиці регіону, досвід міжнародного співробітництва з іншими країнами, розвиток місцевого самоврядування Республіки Азербайджан та Україні.

IMG_0489
IMG_0520
IMG_0521
IMG_0543
IMG_0557
IMG_0559
IMG_0574
IMG_0588
IMG_0598
IMG_0515

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я