УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02

_______________№_______________

На № ___________________________

Засідання постійної комісії

від 26 листопада 2020 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Про розгляд пропозицій Харківської облдержадміністрації щодо перерозподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році.

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про розгляд пропозицій Харківської облдержадміністрації щодо уточнених переліків об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області, які у 2020 році пропонуються для фінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2020 році та уточненого переліку об’єктів капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Харківської області, які у 2020 році фінансуються за рахунок залишку коштів субвенції, що утворився станом на 01 січня 2020 року.

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор ДП «Дороги Харківщини».

  1. Про розгляд пропозицій Харківської облдержадміністрації щодо уточненого розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області на 2020 рік.

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор ДП «Дороги Харківщини».

  1. Про розгляд пропозицій Харківської облдержадміністрації щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету Харківської області на будівництво комплексу комунального некомерційного підприємства "Обласний центр онкології".

Доповідає: Кудряшов Андрій Ігорович – т.в.о.  директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про розгляд пропозицій Харківської облдержадміністрації щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на 2020 рік.

Доповідає: Кудряшов Андрій Ігорович – т.в.о.  директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Різне.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я